hero

ДОГЛЯД ЗА ГАЗОНОМ І РОСЛИНАМИ

Переглянути акції
img alt

Дизайн і Проектування

img alt

Озеленення і Благоустрій

img alt

Сервісне обслуговування

figure-2
НЕ ЗНАЄТЕ, ЩО РОБИТИ З ГАЗОНОМ?
ТЕЛЕФОНУЙТЕ: 098-112-76-59

ОСОБЛИВОСТІ ПРАВИЛЬНОГО ДОГЛЯДУ ЗА ГАЗОНОМ ПРОТЯГОМ РОКУ РАЗОМ З “GREENAREA”

БЕРЕЗЕНЬ-КВІТЕНЬ
march

З НАСТУПАННЯМ СТАЛИХ ПОЗИТИВНИХ ТЕМПЕРАТУР, КОЛИ ВИСОХНЕ ВЕРХНІЙ ШАР ГРУНТУ, ПОТРІБНО ПОЧИНАТИ НАВОДИТИ ПОРЯДОК.

checked ПЕРШИМ ЕТАПОМ ДОГЛЯДУ СТАНЕ СКАРИФІКАЦІЯ – видалення сухого, запрілого листя і пагонів, мохів та лишайників після зими з поверхні газону. Цей захід ми проводимо з допомогою скарифікатора і спеціальних садових грабель. Це значно підвищує повітрообмін в ґрунті, в результаті чого, трава збільшує щільність за рахунок приросту бічних пагонів.
checked Після скарифікації, потрібно внести комплексне «стартове» органомінеральне добриво, в підборі якого, допоможе наш агроном. Добриво покращить імунітет, забезпечить рівномірний ріст і колір трави.
checked Після проведення вище перерахованих робіт, проводиться запуск і налаштування системи автоматичного поливу. Інтенсивність поливу залежить від погодних умов і типу ґрунту, на якому росте газон. При переливі газону трава жовтіє і в’яне.
ТРАВЕНЬ
may
checked Після відростання трави на висоту 8-10 см – настає час першої стрижки на висоту не нижче 5-6 см для можливості відновлення газону після зими. Стрижку робимо кожні 5-7 днів. Не можна залишати залишки трави після покосу на поверхні газону, щоб уникнути випрівання і утворення лисин.
checked Виходячи з погодних умов, налаштовуємо систему автополиву. Полив повинен бути рясним, щоб ґрунт добре просочився водою, але рідкісним – для повного висихання верхнього шару газону.
checked Якщо, на газоні виявлені ознаки захворювання, або впливу ґрунтових шкідників, тоді в найкоротші терміни проводитися обробка газону комплексом препаратів для лікування, знезараження і профілактики їх поширення.
checked Для підживлення газону в травні-червні використовуємо комплексне добриво з контрольованою кількістю елементів живлення.
ЧЕРВЕНЬ
июль

ВСІ ВИДИ ГАЗОНІВ НЕ ЗАХИЩЕНІ ВІД ПРОРОСТАННЯ БУР’ЯНІВ, ЯКИЙ ПОГАНО ВПЛИВАЄ НА ГУСТОТУ, ОДНОРІДНІСТЬ І ТИМ САМИМ, НА ЗАГАЛЬНИЙ ЕСТЕТИЧНИЙ ВИГЛЯД ГАЗОННОГО ПОКРИТТЯ.

checked Знищити бур’ян допоможуть наші фахівці, використовуючи гербіциди вибіркової дії. Обробка проводиться при температурі повітря не вище 25 градусів за Цельсієм, в безвітряну, суху погоду.
checked Стрижку робимо кожні 5-7 днів, налаштування автополиву здійснюємо відповідно до норми опадів у вашому регіоні.
checked На спортивних майданчиках, де відбуваються активні заняття спортом, утворюються лисини. Щоб швидко відновити покриття, використовуємо рулонний газон для заміни пошкоджених місць.
checked Для покращення повітрообміну, в період сильної посухи, або рясних дощів, ґрунт газону потребує аерації. Надлишок кисню робить коріння газону слабким.
checked У зв’язку з цим, в літній період, фахівцями компанії “GREENAREA” використовується метод аерації – наколювання. За допомогою трубчастого аератора, на газоні робляться проколи, глибина отворів яких не перевищує 4-х сантиметрів. Даний спосіб ми застосовуємо в разі, коли дернина стає дуже щільною.
ЛИПЕНЬ-СЕРПЕНЬ
июнь
checked У дуже спекотні місяці літа, особлива увага приділяється поливу газону, оскільки палюче сонце і вітер можуть стати причиною нестачі вологи в цей період, що негативно впливає на стан газону. Відбувається в’янення, засихання пагонів і листя.
checked Стрижку робимо кожні 5-7 днів, налаштування системи автополиву здійснюємо відповідно до норми опадів у вашому регіоні.
checked Для підживлення газону в липні-серпні використовуємо комплексне річне органо-мінеральне добриво.
ВЕРЕСЕНЬ
сентябрь
checked Восени коливання температур і дощі тягнуть за собою появу захворювань на газоні. Тому, потрібно зробити профілактичну обробку газону системними фунгіцидами.
checked Також, при появі бур’янів, робимо повторну обробку використовуючи гербіциди вибіркової дії.
checked Стрижку робимо кожні 5-7 днів, налаштування автоматичного поливу здійснюємо відповідно до норми опадів у вашому регіоні.
checked У вересні, при необхідності можна відновити пошкоджені ділянки газону – замінити, або підсіяти. Але, якщо на Вашому газоні проводилися описані вище регулярні заходи по догляду, то, швидше за все, відновлення не знадобиться.
ЖОВТЕНЬ
Октябрь
checked Важливий етап в догляді за газоном в жовтні – це внесення осінніх комплексних мінеральних добрив. Наш агроном підбере для Вашого газону добриво з усіма потрібними макро- і мікроелементами, які допоможуть газону з мінімальним стресом добре перезимувати.
checked Якщо, на газоні виявлені ознаки захворювання, або впливу ґрунтових шкідників в найкоротші терміни проводитися обробка газону комплексом препаратів для лікування, знезараження і профілактики їх поширення.
checked
Проколювання газону (аерація), а також піскування – обов’язковий комплекс робіт по догляду за газонним покриттям восени. Фахівцями “GREENAREA” проколювання газону проводиться за допомогою катка з шипами. На газоні робляться проколи, глибина отворів повинна перевищувати 8 сантиметрів. Даний спосіб застосовують в місцях скупчення надмірної вологи, на витоптаних місцях газону. Після осінньої аерації не відбувається застій вологи, оскільки вода при поливі краще проникає в глибокі шари ґрунту, при цьому не відбувається утворення на поверхні газону калюж і крижаних кірок. Грунт стає пухким, коренева система швидше збагачується киснем, корисними мікро- і макроелементами, в результаті чого, трава стає стійкою до холоду. Чим краще земля «дихає», тим довше в ній зберігається тепло. Піскування газону застосовується на важких ґрунтах для покращення дренажу.
checked Стрижку робимо кожні 5-7 днів, налаштування автоматичного поливу здійснюємо відповідно до норми опадів у вашому регіоні.
ЛИСТОПАД
Октябрь
checked Кінець жовтня, листопад – період консервації систем поливу . Проводиться продувальним методом за допомогою компресора.
checked
Стрижка газону перед зимою – обов’язковий захід по догляду за газоном. Останню стрижку наші фахівці проводять за два тижні до появи стійких заморозків. Оптимально викошувати траву на 5 см. Скошена трава споживає мало поживних речовин, тому навантаження на коріння зменшується. Не можна залишати занадто високий травостій перед зимою, оскільки він спочатку вимерзає, а потім випріває, утворюючи шар з відмерлої рослинності.
checked
Перед тим як скошувати газон на зиму, з ділянки треба прибрати опале з дерев і кущів листя, які закривають газон від світла. Вологе листя сприяє розвитку захворювань, зменшення зимостійкості газону. Якщо не прибрати листя перед зимою, то під сніговим покривом воно запріє і до весни на ділянці з’являться прогалини. Краще не прибирати листя на злегка примороженому газоні, оскільки трава стає ламкою і її легко витоптати.
checked Після останньої стрижки, трава обробляється системним фунгіцидом для попередження появи на газоні захворювань- снігової плісняви, кореневої гнилі.
ГРУДЕНЬ-ЛЮТИЙ
Октябрь
checked
При температурі нижче +5°С припиняється ріст газонної трави, і вона стає чутлива до витоптування.
checked
Рекомендується призупинити інтенсивні навантаження. Щоб уникнути появи навесні прогалин, не рекомендується ходити по газону в зимовий час, поки немає достатньо великого сніжного покриву (20-25 см).
checked
Також необхідно стежити за утворенням льодової кірки на траві, яка не пропускає повітря. При її появі, слід її зруйнувати, інакше газон може загинути через нестачу кисню. Якщо взимку газон не піддається навантаженням, а восени вносилися правильні добрива, то низькі температури не зможуть заподіяти газону шкоди.

ДОГЛЯД ЗА ДЕКОРАТИВНИМИ РОСЛИНАМИ ПРОТЯГОМ РОКУ РАЗОМ З «GREENAREA»

Правильна посадка декоративних рослин і подальший догляд після посадки – відіграють важливу роль в приживлюваності листяних і хвойних декоративних рослин. Коли за всіма ознаками підтверджується приживлюваність рослини, можна не турбуватися і переходити на базовий догляд, створюючи сприятливі умови для подальшого розвитку рослини.
Фахівці «GREENAREA» (агрономи, дендрологи і т. д.), використовуючи знання про біологічні і екологічні властивості декоративних дерев допоможуть скласти для Вас схему базового догляду за Вашими декоративними деревами протягом року.

ДОГЛЯД ЗА ДЕКОРАТИВНИМИ ЛИСТЯНИМИ ДЕРЕВАМИ
sochashiisya_avtopoliv
checked Правильний полив залежить від конкретного виду дерева, його розміру, ґрунту на ділянці.
checked Наші фахівці заздалегідь при посадці декоративного дерева засипають в посадкову яму ґрунтосуміш, яка найкраще підходить для конкретного виду декоративного дерева, а також при необхідності передбачають дренажний шар. Але якщо, посадка здійснювалася власником ділянки довільно, тоді враховується існуючий тип ґрунту при поливі.
checked Проблема нестачі поливу декоративних дерев уже давно вирішується за допомогою систем автоматичного поливу. Основне правило: не переливати, тим більше дерева, які не люблять перезволоження (магнолія, сакура, акація, деякі види клена, горобина, дуб і т. д.).
checked У ґрунт не надходить повітря, і коренева система може загнити. Від нестачі води дерево слабшає, може загинути, особливо у віці до 3-х років. Дерева у віці від 3 років вже не настільки вимогливі до поливу. Дощування (зрошення) дерева по кроні проводити тільки в ранковий, або вечірній час, щоб уникнути опіку листя.
checked Підживлення декоративних дерев наші фахівці проводять комплексними мінеральними добривами двічі на рік – в травні (для прискорення росту, рясного цвітіння і підвищення врожайності) і вересні (при підготовці до зими).
checked Профілактичний захист від шкідників і захворювань декоративних дерев ми проводимо регулярно, щоб попередити їх появу.
checked Як правило, фахівець вже заздалегідь знає яким основним захворюванням може піддаватися певний вид декоративних листяних дерев, і які комахи можуть йому нашкодити. Передбачити можна також за місцем розташування ділянки (біля лісу, поля, або поруч сусідський сад) і його мікроклімату (є водойма, або тінисті вологі ділянки). В основному, профілактична обробка фунгіцидами та інсектицидами проводиться в травні, повторно – в червні. Наступні обробки – за потребою, або, коли багато факторів вказують на ймовірність появи загрози.
checked У пристовбурних колах дерева необхідно знищувати бур’ян механічним способом, без застосування хімічних препаратів. З метою насичення ґрунту киснем, рекомендується рихлити пристовбурні круги. Не забуваємо видаляти кореневу і пристовбурну поросль весь вегетаційний період, в тому числі і в літній період, особливо у дерев, щеплених на штамбі (верба, горобина, акація, липа і т. д.).
checked Обрізку декоративних листяних дерев в основному проводять для формування правильної, естетичної на вигляд крони і для поліпшення умов освітлення, якщо крона стала загущеною. Санітарна обрізка передбачає видалення сухих, пошкоджених гілок.
ДОГЛЯД ЗА ДЕКОРАТИВНИМИ ЛИСТЯНИМИ КУЩАМИ
may
checked Існують деякі відмінності в обрізці ранньоквітучих (весна, початок літа) і квітучих влітку (друга половина літа) листяних кущів
checked Кущі, які цвітуть ранньою весною, на початку літа (бузок, форзиція, чубушник, спірея Вангутта, спірея Грефшейм, дейція, гортензія крупнолиста, вейгела, мигдаль трилопатевий) закладають квіткові бруньки протягом літа і зацвітуть в наступному році на пагонах минулого року. У цій групі кущів обрізку роблять тільки після цвітіння. Щоб кущ не розростався – надаємо йому правильну форму. На нових пагонах утворюються квіткові бруньки, що сприяє більш рясному цвітінню в подальшому році, навесні. А ранньою весною видаляємо тільки засохлі та пошкоджені пагони (санітарна обрізка).
checked Кущі, які цвітуть у другій половині літа (спірея японська, гібіскус сирійський, гортензія деревоподібна і метельчата, сніжноягідник, буддлея, лапчатка кущова) закладають квіткові бруньки на молодих пагонах поточного року. Після цвітіння, такі кущі підлягають формуючій обрізці.
checked У цій групі кущів ранньою весною проводять повторну формувальну і санітарну обрізки. Чим сильніше обрізати «літньоквітучі» кущі навесні, тим більше відросте нових пагонів, на яких будуть великі квіти. Якщо слабо – отримаємо багато дрібних квіток.
checked Раз в 5-7 років обрізають кущі на пень, тобто на висоту 20-40 см, таким чином можна омолодити кущ.
checked Всі інші заходи (полив, захист від захворювань і шкідників, прибирання бур’яну і розпушування пристовбурного кола) також входять в базовий догляд за декоративними кущами протягом усього року.
ДОГЛЯД ЗА ДЕКОРАТИВНИМИ ХВОЙНИМИ РОСЛИНАМИ
151927

ВІДМІННИМИ РИСАМИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ХВОЙНИХМИ РОСЛИНАМИ У ПОРІВНЯННІ З ЛИСТЯНИМИ Є:

checked використання добрив, спеціально підібраних для хвойних;
checked хвойні рослини не утворюють поросль;
checked певні види та декоративні форми потребують захисту від ранньовесняного опіку;
checked колоноподібні і кулясті форми потрібно підв’язувати взимку, струшувати з гілок сніг, щоб гілки не ламалися, прибирати сніг з ґрунтопокривного ялівцю, для попередження випрівання під снігом.
checked Всі інші заходи (полив, захист від захворювань і шкідників, прибирання бур’яну і розпушування пристовбурного кола, обрізка) також входять в базовий догляд за хвойними рослинами протягом усього року.
checked З усіх видів хвойних рослин, найбільш вимогливі до поливу туї і кипарисовики, особливо, вони залежні від дощування хвої, змивання з неї пилу та бруду. Тис, ялиця і ялина – люблять вологі ґрунти, але не перезволожені. Ялівці, модрини, сосни найменш вимогливі до поливу.
checked Сонячні опіки у хвойних рослин можуть з’явитися в кінці лютого – в березні, коли починає яскраво світити сонце. Рослина запускає фотосинтез, але хвоя на морозі втрачає вологу, а коріння в промороженій землі не можуть наситити рослину вологою. В результаті, хвоя зневоднюється і жовтіє (тис, деякі види і форми ялівцю, деякі види ялиці, кипарисовик, деякі види ялин і т. д.), особливо з південної сторони. У цей період слід затінювати крони спеціальною захисною сіткою, або покривним нетканим матеріалом.
checked Особливу увагу приділяти молодим хвойним рослинам і низькорослим декоративним формам.
P71222
№п/п Найменування робіт Од. вим. Ціна, грн.
Роботи по догляду за садом:
1 Скарифікація газону м² від 9 грн/м²
2 Покос газону м² від 5 грн/м²
3 Аерація газону м² від 9 грн/м²
4 Внесення добрив на газон (вартість добрив включена) м² від 6.5 грн/м²
5 Піскування м² від 20 грн/м²
6 Прополка м² від 30 грн/м²
7 Обрізка країв газону пог. метр 30 грн/м.пог.
8 Обприскування газону від грибкових захворювань і грунтових шкідників (вартість препаратів включена) м² від 7,5 грн/м²
9 Видалення рослинності хімічним способом (вартість препаратів включена) м² від 7,5 грн/м²
10 Обприскування дерев від захворювань і шкідників (вартість препаратів включена) бак (10л) від 650,00 грн
11 Ремонт газону:
1) укладка рулону м² від 200 грн/м²
2) підсів насіння м² від 100 грн/м²
  1. Головна / 
  2. Догляд за газоном та рослинами