spring

ОБРІЗКА ДЕРЕВ ТА ЧАГАРНИКІВ

Переглянути акції
info alt

Дизайн і Проектування

info alt

Озеленення і Благоустрій

info alt

Сервісне обслуговування

figure-2

ОБРІЗКА ДЕРЕВ ТА КУЩІВ

Обрізка для декоративних рослин – це досягнення максимального декоративного ефекту. Обрізка для плодово-ягідних рослин – це якісний урожай.

obrezka

НА ЩО ЗВЕРТАЄ УВАГУ СПЕЦІАЛІСТ ПО ОБРІЗЦІ ДЕРЕВНИХ ДЕКОРАТИВНИХ І ПЛОДОВИХ РОСЛИН ПЕРЕД ПРОВЕДЕННЯМ ЦІЄЇ ОПЕРАЦІЇ?

checked ВИДОВІ БІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ РОСТУ І РОЗВИТКУ РОСЛИНИ;
checked ФОРМУ КРОНИ І ДИНАМІКУ ЇЇ ВІКОВИХ ЗМІН;
checked ТИП ГАЛУЖЕННЯ (моноподіальне, симподіальне і псевдодихотомічне);
checked МОЖЛИВІСТЬ ПРОБУДЖЕННЯ СПЛЯЧИХ БРУНЬОК;
checked ЗДАТНІСТЬ ВИТРИМУВАТИ ОБРІЗКУ (клен прирічковий і татарський, тополя біла і ясен пенсильванський, береза, черемха, горобина звичайна, сосна погано витримують видалення гілок і пагонів).
checked ХАРАКТЕР ФОРМУВАННЯ КУЩА (кущі, які цвітуть на торішніх приростах, кущі; які цвітуть на приростах поточного року; кущі, які необхідно щорічно сильно обрізати, щоб їх листя досягли максимального декоративного ефекту).
obrezka

НА ОСНОВІ ЦИХ ЗНАНЬ І ОСОБЛИВОСТЕЙ КОЖНОЇ КОНКРЕТНОЇ РОСЛИНИ СПЕЦІАЛІСТ ПО ОБРІЗЦІ ВИЗНАЧИТЬ І ПІДБЕРЕ:

checked ВИД ОБРІЗКИ (формувальна, санітарна, або омолоджувальна);
checked ХАРАКТЕР ОБРІЗКИ (визначається ступенем пошкодження і віком дерева);
checked РІВЕНЬ ОБРІЗКИ (слабка, помірна і сильна);
checked ТЕХНОЛОГІЮ І ТЕРМІН ОБРІЗКИ (коли краще обрізати, обрізка «на бруньку», «на кільце» і видалення гілок трьома пропилами).
checked ЗДАТНІСТЬ ВИТРИМУВАТИ ОБРІЗКУ (клен прирічковий і татарський, тополя біла і ясен пенсильванський, береза, черемха, горобина звичайна, сосна погано витримують видалення гілок і пагонів).
checked ХАРАКТЕР ФОРМУВАННЯ КУЩА (кущі, які цвітуть на торішніх приростах, кущі; які цвітуть на приростах поточного року; кущі, які необхідно щорічно сильно обрізати, щоб їх листя досягли максимального декоративного ефекту).

Якщо Ваша рослина повільно росте, квіток і плодів стало менше, листя стало дрібним, рослина загущена і втрачає свою декоративність – можливо потрібно просто провести обрізку.

Замовити послугу «Обрізка дерев і кущів», або стрижку живоплоту в Києві та Київській області Ви можете у нас на сайті
ЗА ТЕЛ. 098-112-76-59
ФОРМУВАЛЬНА ОБРІЗКА
obrezka

Використовується для надання рослині певної форми крони, правильної, більш акуратної, естетичної на вигляд. Наприклад, на дерево, або кущ з одного боку більше потрапляє світла, в результаті, з цього боку рослина дала довший молодий приріст. Відповідно крона стає несиметричною, однобокою. Проводимо формувальну обрізку. Такий вид обрізки також використовують, коли потрібно рослину, або конкретні гілки змусити рости в заданому напрямку. Формувальна обрізка виконується з використанням секатора. Застосовується для всіх декоративних і плодово-ягідних рослин.

РЕГУЛЮЮЧА ОБРІЗКА

Використовується для сильнорослих декоративних листяних, хвойних і плодових дерев, щоб призупинити їх ріст і розвиток, якщо потрібно зберегти трохи простору і не закривати світло іншим насадженням.
Для цього у листяних дерев видаляють верхню частину центрального провідника і верхні скелетні гілки, що виходять за межі верхньої межі крони.
У хвойних дерев, наприклад, у ялин рівномірно вкорочують річні прирости всіх гілок. Зрізають від 1/3 до 2/3 довжини пагону. При цьому, за одну стрижку можна видаляти не більше 1/3 зеленої маси. У сосни вкорочують молодий незміцнілий приріст на стадії «свічок», обламуючи їх вручну, приблизно на початку-середині червня.
Регулюючу обрізку можна визначити, як різновид формувальної обрізки.

ОБРІЗКА СТИМУЛЮЮЧА ПЛОДОНОШЕННЯ
58355028

Застосовується для плодових дерев і ягідних кущів, в тому числі і декоративних за рахунок своїх плодів (горобина, калина, ірга, аронія, декоративні яблуні) для поліпшення якості плодів, квіток і забезпечення багатого врожаю. Обрізку, стимулюючу плодоношення можна визначити, як різновид формувальної обрізки.

ОЗДОРОВЧА І САНІТАРНА ОБРІЗКИ
obrezka

Санітарна обрізка передбачає видалення сухих, механічно зламаних, надламаних гілок, та пагонів, які отримали зимово-весняний опік. Оздоровча обрізка проводиться при необхідності, якщо був упущений момент зараження хворобами, або шкідниками.
Покликана вилікувати слабку рослину, позбавити її від уражених ділянок, а також стимулювати її подальший розвиток.

ОМОЛОДЖУВАЛЬНА ОБРІЗКА
P_20150304_120040

Використовується для продовження життя старих дерев, шляхом видалення старих гілок і стимулювання формування молодих пагонів. Коли старе дерево, або кущ погано росте, або дає поганий урожай потрібно зменшити висоту крони, а потім – здійснити проріджування крони. Видаляються хворі, пошкоджені, погано розвинені гілки.

ТОПІАРНА (ФІГУРНА СТРИЖКА)
obrezka

Використовується для надання рослині цікавої, часто неприродної форми крони (фігури – конус, куб, куля, піраміда, форми у вигляді спіралі, бонсай, парасольки, серця, колон, арок, предметів садових меблів, тварин, скульптур та інших вигадливих форм). Сюди відносяться також стрижені стіни, огорожі, бордюри з рослин. Даний вид стрижки часто має художній сенс.
Рослини вистригають, використовуючи шаблони і каркаси для підтримки заданої форми. Фігурну стрижку проводять садовими ножицями, або кущорізами, в більшості випадків спільно з формувальною обрізкою секатором. Застосовується для популярних видів рослин для фігурної стрижки.

ПОПУЛЯРНІ ВИДИ РОСЛИН ДЛЯ ФІГУРНОЇ СТРИЖКИ

obrezka
checked ВИСОКІ СТРИЖЕНІ СТЕНИ. Із хвойних дерев – це ялина європейська, сербська, туя західна, ялівець віргінський, модрина європейська, кипарисовик Лавсона. З листяних – липа дрібнолиста і крупнолиста, в’яз шорсткий, бук лісовий, клен прирічковий і польовий.
checked СТРИЖЕНІ ЖИВОПЛОТИ. Із хвойних рослин – це деякі декоративні форми ялини, ялівець козацький і середній, тис ягідний і гострокінцевий. З листяних – бірючина звичайна, різні види глоду, ірга канадська і Ламарка, кизильник блискучий, різні види і сорти барбарису, жостір проносний, маслинка вузьколиста, смородина альпійська і золотиста, різні види і сорти бузку, пухироплідник калинолистий і його декоративні форми, спірея Вангутта, піроканта, слива цистена, дерен білий і його декоративні форми, різні види форзиції, сніжноягідник білий, деякі види бруслини, вейгела квітуча, чубушник вінцевий.
obrezka
checked СТРИЖЕНІ БОРДЮРИ. З хвойних рослин це карликові форми туї. З листяних – декоративні форми спіреї японської, карликові форми барбарисів, самшит вічнозелений, лапчатка кущова, низькорослі форми пухироплідника, азалія японська.
checked РІЗНІ ФІГУРИ І НЕЗВИЧНІ ФОРМИ. З хвойних рослин це деякі види тиса, ялівцю, туї, кипарисовика. З листяних – липа, граб, в’яз, ірга, бруслина, бірючина, самшит.
№п/п Найменування робіт Од. вим. Ціна, грн.
Формування і обрізка декоративних дерев і кущів:
1 Формуюча обрізка крон декоративних листяних дерев:
обхват 10-14 см дерево 400 грн
обхват 14-18 см дерево 600 грн
обхват 18-25 см дерево 900 грн
обхват більше 25 см дерево договірна
2 Формуюча обрізка декоративних деревоподібних кущів:
заввишки до 0,5 м кущ 60 грн
заввишки 0,5-1 м кущ 90 грн
заввишки 1-2 м кущ від 120 грн
заввишки 2-3 м кущ від 180 грн
живоплоти (живі загорожі) м² від 180 грн
високі живі загорожі м² від 480 грн
3 Обрізка троянд:
кущових кущ від 20 грн
плетистих, паркових кущ від 100 грн
4 Влаштування пристовбурових кругів шт. від 80 грн
5 Стрижка топіарів до 2,5 м заввишки шт. від 3600 грн
  1. Головна / 
  2. Обрізка дерев і чагарників