hero__img

РОЗРОБЛЯЄМО ПРОЕКТИ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ. ОЗЕЛЕНЕННЯ, СИСТЕМА АВТОПОЛИВУ ПІД КЛЮЧ

info

Дизайн і Проектування

info

Озеленення і Благоустрій

info

Сервісне обслуговування

figure-2

ПРИКЛАДИ 3D ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ

Комп’ютерна «3D візуалізація» – це наближені до реальності зображення, завдяки яким, Ви зможете побачити, як буде виглядати ландшафтний дизайн Вашої ділянки, на основі раніше схваленої Вами ескізної пропозиції.

c. Чайки
« of 22 »
г. Ирпень
« of 13 »
пгт. Гостомель
« of 18 »
с. Чайки 2
« of 15 »

Ринок благоустрою та озеленення вже давно динамічно розвивається, набрав обертів і вже не для кого не секрет, що представляє собою ландшафтний дизайн. Як правило, людина, яка стала власником будинку, після покупки або завершення будівництва, можливо подбав вже про ремонт, реалізував дизайн-проект інтер’єру, зважив всі «за» і «проти», оцінив свої сили і можливості, швидше за все, зіткнувся з необхідністю привести в порядок територію, прилеглу до його нерухомого майна.

І як же хочеться, щоб ділянка була затишною, «чистою», «зеленою» і найголовніше – комфортною для відпочинку всієї сім’ї! Тут і виникають питання: з чого почати? Як краще прокласти доріжки? Де краще посадити плодовий сад і розмістити дитячий майданчик? Де передбачити зону відпочинку для дорослих і як правильно створити тінь на ділянці за допомогою майбутніх зелених насаджень і багато інших питань? А найважливіше: кому довірити роботи з проектування ландшафтного дизайну, системи автоматичного поливу, освітлення, а потім реалізацію цього проекту з грамотним монтажем системи автополиву для всіх майбутніх рослин і газону?

І ось починається найголовніший і найвідповідальніший етап – розробка проекту ландшафтного дизайну присадибної ділянки.

№п/п Наименование работ Ед. изм. Цена, грн.
ПРЕДПРОЕКТНЫЕ РАБОТЫ:
1 Консультация с выездом на объект Выезд Договорная
Консультация с выездом на объект при заказе услуг выезд Бесплатно
Ландшафтное проективание:
2 Комплексний проект ландшафтного дизайна без визуализации (эскизное предложение ландшафтного дизайна, генеральный план, дендроплан, посадочный чертеж, разбивочный чертеж, схема освещения дорожек и подсветки растений и цветников, план-схема системы автоматического полива, сметы на материалы и работы) сотка 2000 грн
3 Участки больше 20 соток сотка 1800 грн
4 Компьютерная 3D визуализация территории всего участка с ландшафтным дизайном сотка 1000 грн
5 Минимальная стоимость проекта до 5 соток 7500 грн
  1. Головна / 
  2. Ландшафтний дизайн