hero__img

РОЗРОБЛЯЄМО ПРОЕКТИ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ. ОЗЕЛЕНЕННЯ, СИСТЕМА АВТОПОЛИВУ ПІД КЛЮЧ

info

Дизайн і Проектування

info

Озеленення і Благоустрій

info

Сервісне обслуговування

figure-2

ПРИКЛАДИ 3D ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ

Комп’ютерна «3D візуалізація» – це наближені до реальності зображення, завдяки яким, Ви зможете побачити, як буде виглядати ландшафтний дизайн Вашої ділянки, на основі раніше схваленої Вами ескізної пропозиції.

c. Чайки
« of 22 »
г. Ирпень
« of 13 »
пгт. Гостомель
« of 18 »
с. Чайки 2
« of 15 »

Ринок благоустрою та озеленення вже давно динамічно розвивається, набрав обертів і вже не для кого не секрет, що представляє собою ландшафтний дизайн. Як правило, людина, яка стала власником будинку, після покупки або завершення будівництва, можливо подбав вже про ремонт, реалізував дизайн-проект інтер’єру, зважив всі «за» і «проти», оцінив свої сили і можливості, швидше за все, зіткнувся з необхідністю привести в порядок територію, прилеглу до його нерухомого майна.

І як же хочеться, щоб ділянка була затишною, «чистою», «зеленою» і найголовніше – комфортною для відпочинку всієї сім’ї! Тут і виникають питання: з чого почати? Як краще прокласти доріжки? Де краще посадити плодовий сад і розмістити дитячий майданчик? Де передбачити зону відпочинку для дорослих і як правильно створити тінь на ділянці за допомогою майбутніх зелених насаджень і багато інших питань? А найважливіше: кому довірити роботи з проектування ландшафтного дизайну, системи автоматичного поливу, освітлення, а потім реалізацію цього проекту з грамотним монтажем системи автополиву для всіх майбутніх рослин і газону?

І ось починається найголовніший і найвідповідальніший етап – розробка проекту ландшафтного дизайну присадибної ділянки.

№п/п Найменування робіт Од. вим. Ціна, грн.
Передпроектні роботи:
1 Консультація з виїздом на об’єкт Виїзд Договірна
Консультація з виїздом на об’єкт при замовленні послуг Виїзд Безкоштовно
Ландшафтне проектування:
2 Комплексний проект ландшафтного дизайну (ескізне пропозицію ландшафтного дизайну, комп’ютерна 3D візуалізація ділянки з ландшафтним дизайном, генеральний план, дендроплан, посадкове креслення, креслення креслення, схема освітлення доріжок і підсвічування рослин і квітників, план-схема системи автоматичного поливу, кошторису на матеріали і роботи ) 100 м² 2000 грн
3 Ділянки, площею більше 20 соток 100 м² 1800 грн
4 Комп’ютерна 3D візуалізація території всієї ділянки з ландшафтним дизайном 100 м² 1000 грн
5 Мінімальна вартість проекту до 300 м² 7500 грн
  1. Головна / 
  2. Ландшафтний дизайн